Fotoblog karp1225 http://karp1225.flog.pl/ Fotoblog : karp1225.flog.pl. Nazywam się Robert Babisz,fotografią interesuję się od 2005 roku kiedy to kupiłem z zestawie z drukarką najprostszy kompakt HP. Aparacik był w sumie zwykłą zabawką,ale pomógł mi stawiac pierwsze kroki Tue, 04 Jul 2017 09:51:32 +0200 Tue, 04 Jul 2017 09:51:32 +0200 pl-PL W rzepaku http://karp1225.flog.pl/wpis/12010227/w-rzepaku http://karp1225.flog.pl/wpis/12010227/w-rzepaku Tue, 04 Jul 2017 09:51:32 +0200 W rzepaku ::

]]>
Szarak http://karp1225.flog.pl/wpis/11951686/szarak http://karp1225.flog.pl/wpis/11951686/szarak Mon, 05 Jun 2017 07:50:39 +0200 Szarak ::

]]>
Krucze zebranie http://karp1225.flog.pl/wpis/11914806/krucze-zebranie http://karp1225.flog.pl/wpis/11914806/krucze-zebranie Wed, 17 May 2017 10:18:37 +0200 Krucze zebranie ::

]]>
Myszak http://karp1225.flog.pl/wpis/11904312/myszak http://karp1225.flog.pl/wpis/11904312/myszak Fri, 12 May 2017 08:55:15 +0200 Myszak ::

]]>
Kania czarna http://karp1225.flog.pl/wpis/11902645/kania-czarna http://karp1225.flog.pl/wpis/11902645/kania-czarna Thu, 11 May 2017 10:52:14 +0200 Kania czarna ::

]]>
Żuraw http://karp1225.flog.pl/wpis/11900652/zuraw http://karp1225.flog.pl/wpis/11900652/zuraw Wed, 10 May 2017 10:32:01 +0200 Żuraw ::

]]>
Sójki http://karp1225.flog.pl/wpis/11896653/sojki http://karp1225.flog.pl/wpis/11896653/sojki Mon, 08 May 2017 12:33:24 +0200 Sójki ::

]]>
Białas http://karp1225.flog.pl/wpis/11893749/bialas http://karp1225.flog.pl/wpis/11893749/bialas Sun, 07 May 2017 09:05:31 +0200 Białas ::

]]>
Kruki http://karp1225.flog.pl/wpis/11887098/kruki http://karp1225.flog.pl/wpis/11887098/kruki Thu, 04 May 2017 08:44:41 +0200 Kruki ::

]]>
Potrzeszcz http://karp1225.flog.pl/wpis/11866122/potrzeszcz http://karp1225.flog.pl/wpis/11866122/potrzeszcz Mon, 24 Apr 2017 08:30:56 +0200 Potrzeszcz ::

]]>